Bestsellery
Rękawice RWnyl
Rękawice RWnyl
2,20 zł 1,79 zł
Rękawice RWgrip DRAGON
Rękawice RWgrip DRAGON
2,60 zł 2,11 zł
Rękawice RGSp SUPER GRIP  (brukarskie)
Rękawice RGSp SUPER GRIP (brukarskie)
3,00 zł 2,44 zł
T-shirt SAHARA
T-shirt SAHARA
18,30 zł 14,88 zł
Kamizelka Odblaskowa żółta 2p
Kamizelka Odblaskowa żółta 2p
10,00 zł 8,13 zł
Spodnie CLASSIC
Spodnie CLASSIC
59,00 zł 47,97 zł
Ogrodniczki CLASSIC
Ogrodniczki CLASSIC
73,00 zł 59,35 zł
Trzewiki ochronne BTPuS1
Trzewiki ochronne BTPuS1
76,40 zł 62,11 zł
Rękawice RdragO
Rękawice RdragO
4,70 zł 3,82 zł
Rękawice RECO DRAGON
Rękawice RECO DRAGON
1,60 zł 1,30 zł
Rękawice RdragB
Rękawice RdragB
4,70 zł 3,82 zł
Kurtka CLASSIC
Kurtka CLASSIC
63,00 zł 51,22 zł
Nowości
Buty Robocze bez podnoska PPO-031 O1 SRC
Buty Robocze bez podnoska PPO-031 O1 SRC
190,00 zł 154,47 zł
Buty Robocze STRONG S3 SRC metal free
Buty Robocze STRONG S3 SRC metal free
119,00 zł 96,75 zł
KLAPKI EVA ARCLOG LIME
KLAPKI EVA ARCLOG LIME
42,00 zł 34,15 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

Fastpol Invest

tel. (85) 873 06 91
Słoneczna 3,
15-694 Fasty
woj. podlaskie
NIP: 9661685198

Ochrona oczu w trakcie spawania - przegląd okularów spawalniczych i przyłbic

Ochrona oczu w trakcie spawania - przegląd okularów spawalniczych i przyłbic

Jak spawanie wpływa na wzrok — co powinniśmy na ten temat wiedzieć?

Z pewnością bardzo ważne jest to, że nasze okulary spawalnicze oraz przyłbice mają profilowane podpory nosowe, dlatego oprócz bardzo dużego komfortu sprawiają one, że nic nie ma prawa wpaść do oczu. Bardzo dużym atutem jest to, że nasze produkty posiadają zarówno filtry UV, jak i powłoki, które nie parują.

Okulary i przyłbice spawalnicze dostępne w naszym sklepie internetowym mają bardzo konkurencyjne ceny. Nasze okulary dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Bez wątpienia przypadną one do gustu wielu spawaczom. W razie ewentualnych pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami na numer telefonu oraz adres mailowy dostępne na naszej stronie internetowej. Z chęcią porozmawiamy oraz rozwiejemy wszelkie Państwa wątpliwości. Warto z nami porozmawiać. Razem wybierzemy dla Państwa oraz dla Państwa pracowników najlepsze produkty.

Okulary i przyłbice spawalnicze — jakie najlepiej wybrać?

Najczęściej stosowanymi ochronami oczu są właśnie wyżej wymienione produkty. Co roku rośnie na nie zapotrzebowanie. Nic w tym dziwnego, ponieważ ochrona oczu jest naprawdę niezwykle ważna. Mało kto wie o tym jak bardzo niebezpieczne jest spawanie w nieodpowiednich okularach. Przecież podczas spawania wydziela się ultrafioletowe promieniowanie. Można nawet trwale uszkodzić wzrok! Oprócz samego światła warto zaznaczyć także to, że podczas spawania dochodzi do odpryskiwania odłamków. Jeżeli nie będziemy mieć odpowiednich okularów — będziemy musieli jechać do szpitala z ciałem obcym w oku. A tego byśmy nie chcieli...

Bardzo łatwo jest uchronić się od wszelkich zagrożeń dla wzroku podczas spawania. Wystarczy jedynie dobrać najodpowiedniejsze dla siebie okulary i przyłbice spawalnicze. Okulary, które u nas znajdziesz, znacznie zmniejszają ryzyko powstawania wad wzroku. Bez odpowiednich okularów jesteśmy niezwykle narażeni na zaćmę, raka skóry, wszelkiego rodzaju ciała obce oraz poparzenia siatkówki. Warto zainwestować w okulary i swoje zdrowie. Przecież zdrowie mamy tylko jedno! Nie zwlekaj i odezwij się do nas już dziś. 

Każde spawanie bez zabezpieczenia może być tym, podczas którego stracimy wzrok. Filtry samościemniające w naszych okularach są niezwykle korzystne (można bardziej precyzyjnie spawać, a co za tym idzie - mniej szlifować). O wiele szybciej będziemy wykonywać swoją pracę. Wiąże się to z większymi zarobkami i przyjemniejszą pracą fizyczną. 


Nasze okulary oraz przyłbice spawalnicze pokochały już setki klientów. Co miesiąc ich przybywa, a to dla nas najlepsza reklama oraz komplement. Zadowolenie naszych klientów jest to najlepsza nagroda za trud, jaki wkładamy w edukację spawaczy oraz w zaopatrzenie ich w produkty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl