Bestsellery
RWnyl B+R
RWnyl B+R
1,65 zł 1,34 zł
RWgrip DRAGON Black
RWgrip DRAGON Black
1,85 zł 1,50 zł
RGSp SUPER GRIP  (brukarskie)
RGSp SUPER GRIP (brukarskie)
2,50 zł 2,03 zł
RWgrip DRAGON Orange
RWgrip DRAGON Orange
1,85 zł 1,50 zł
RWgrip DRAGON Blue
RWgrip DRAGON Blue
1,85 zł 1,50 zł
T-shirt SAHARA
T-shirt SAHARA
11,00 zł 8,94 zł
Kamizelka Odblaskowa żółta 2p
Kamizelka Odblaskowa żółta 2p
6,50 zł 5,28 zł
RWgrip DRAGON Green
RWgrip DRAGON Green
1,85 zł 1,50 zł
BTPu S1
BTPu S1
48,00 zł 39,02 zł
Spodnie CLASSIC
Spodnie CLASSIC
45,00 zł 36,59 zł
Ogrodniczki CLASSIC
Ogrodniczki CLASSIC
55,00 zł 44,72 zł
RECO DRAGON
RECO DRAGON
1,50 zł 1,22 zł
Nowości
Spodenki krótkie CLASSIC Blue
Spodenki krótkie CLASSIC Blue
38,00 zł 30,89 zł
BTEX GO
BTEX GO
84,00 zł 68,29 zł
BTEX PAS SB
BTEX PAS SB
84,00 zł 68,29 zł
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Kontakt

Fastpol Invest

tel. (85) 873 06 91
Słoneczna 3,
15-694 Fasty
woj. podlaskie
NIP: 9661685198

Praca na budowie - jak powinien ubierać się pracownik?
Praca na budowie - jak powinien ubierać się pracownik?

Różne miejsca pracy mogą wymagać od pracowników zastosowania konkretnego rodzaju odzieży roboczej. Szczególnie ważne jest to w przypadku pracy fizycznej w trudnych warunkach, np. na placu budowy. Pracownicy wykonujący czynności na rusztowaniach, przy urządzeniach używanych na budowie muszą nosić odpowiednią odzież wraz z dodatkami zwiększającymi ich bezpieczeństwo. Przy legalnym zatrudnieniu, zapewnienie wszystkich wymaganych elementów odzieży zgodnie z przepisami BHP stanowi obowiązek pracodawcy.

czytaj całość »
Spodnie robocze na lato

Wyposażając pracowników w niezbędne akcesoria BHP oraz odzież ochronną warto pomyśleć o tym, aby wybierane elementy garderoby nie tylko pochodziły ze sprawdzonych źródeł, ale też były odpowiednie do panujących na danym stanowisku warunków i stosowne do każdej pory roku.

czytaj całość »
Ochrona w pracy
Ochrona w pracy

Z uwagi na przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy, w wielu różnych branżach niezbędne jest używanie specjalnej odzieży. Istnieją zawody, które wymagają od wykonujących kompletnego uniformu roboczego, w innych z kolei niezbędne jest zakładanie wzmocnionych butów, okularów ochronnych czy rękawic. Pracownicy powinni uzyskać kompletne wytyczne od pracodawcy w zakresie koniecznej ochrony w danym zakładzie oraz dostęp do przynajmniej jednego zestawu odzieży.

czytaj całość »

Polecane produkty

Bojówki CERBER szare Bojówki CERBER szare
Producent: ArtMaster
Cena: 43,50 zł (netto: 35,37 zł )
zobacz więcej
Bsport2 SB Bsport2 SB
Producent: ArtMaster
Cena: 89,00 zł (netto: 72,36 zł )
zobacz więcej
BPas S1 BPas S1
Producent: ArtMaster
Cena: 62,00 zł (netto: 50,41 zł )
zobacz więcej
Spodnie PROFESSIONAL czarne Spodnie PROFESSIONAL czarne
Producent: ArtMaster
Cena: 53,00 zł (netto: 43,09 zł )
zobacz więcej
RdragB RdragB
Producent: ArtMaster
Cena: 4,70 zł (netto: 3,82 zł )
zobacz więcej
Pasta BHP Do Mycia Rąk MYDLANA Pasta BHP Do Mycia Rąk MYDLANA
Cena: 3,10 zł (netto: 2,52 zł )
szt.
zobacz więcej
Spodnie MAXIMUS WHITE Spodnie MAXIMUS WHITE
Producent: ArtMaster
Cena: 57,00 zł (netto: 46,34 zł )
zobacz więcej
RWgrip DRAGON Blue RWgrip DRAGON Blue
Producent: ArtMaster
Cena: 1,85 zł (netto: 1,50 zł )
zobacz więcej
SOLID O1 SOLID O1
Cena: 55,00 zł (netto: 44,72 zł )
zobacz więcej
Odzież i obuwie robocze - Fastpol Invest

Sklep internetowy BHP z artykułami i odzieżą roboczą online

BHP - Bezpieczeństwo i Higiena Pracy - nie jest pustym sloganem ani złem koniecznym, które zostało podyktowane przez bezsensowny przepis prawny. To idea, którą należy propagować i szerzyć - idea ochrony ludzkiego zdrowia oraz życia. W BHPfast staramy się pomóc naszym Klientom w przestrzeganiu zasad Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, oferując wysokiej jakości buty BHP Urgent, ubrania robocze w atrakcyjnych cenach (koszule flanelowe, spodnie, kurtki i inne), rękawice Dragon, wodery oraz wiele innych rodzajów produktów. Dzięki temu przyczyniamy się do ochrony pracowników i ułatwiamy im uzyskanie optymalnego komfortu w czasie pracy.

Pracodawca bierze na siebie obowiązek zapewnienia zatrudnionej osobie bezpiecznego miejsca pracy zgodnie z zasadą "Po pierwsze - chronić". Właściwie przygotowane i wyposażone stanowisko pracy jest nie tylko istotne dla pracownika ze względu na jego zdrowie i życie, ale także dla pracodawcy, gdyż człowiek, którego uwagi nie rozprasza niepokój o swoje bezpieczeństwo, może skupić się na obowiązkach i pracować efektywniej. Niezbędnymi środkami dobrze wyposażonego miejsca pracy są więc ubrania robocze. Ceny w naszym sklepie są bardzo atrakcyjne, a same ubrania robocze idealnie dopasowane do określonego sezonu (jak np. buty BHP zimowe robocze), a także do rodzaju wykonywanej pracy (np. koszula flanelowa czy rękawice Dragon). Posiadamy także środki ochrony osobistej oraz właściwe artykuły BHP.

Wszystkie produkty potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa na stanowisku pracy znajdziecie Państwo w ofercie naszej firmy.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

Buty robocze

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wysokiej jakości trzewiki, półbuty, sandały i inne buty robocze, których zadaniem jest ochrona stóp przed zagrożeniami wynikającymi z pracy w trudnych warunkach. Polecamy zarówno obuwie męskie, jak i damskie, dzięki któremu każdy pracownik zyska bezpieczeństwo oraz komfort pracy.

Urgent

Oferujemy buty robocze Urgent, które ze względu na najwyższą jakość wykonania zaliczają się najbardziej cenionych artykułów BHP. Posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty, a poza tym, że doskonale chronią stopę, dają również komfort i posiadają modne designy. To połączenie funkcjonalności, trwałości i elegancji.

Buty robocze zimowe

Stawiając na dostępne w naszej ofercie buty robocze zimowe, każdy pracownik wykonujący swoje zadania w trudnych warunkach atmosferycznych i przy bardzo niskiej temperaturze, zapewni sobie bezpieczeństwo i komfort. Polecamy modele obuwia sprawdzającego się doskonale w różnych warunkach i rodzajach prac.

Spodnie robocze

Odpowiednio dobrane spodnie robocze to podstawa bezpieczeństwa w pracy, dlatego też oferujemy wysokiej jakości odzież tego typu - do pasa oraz ogrodniczki. Wszystkie są w pełni profesjonalne i zostały wykonane z odpowiednio wyselekcjonowanych tkanin o wysokiej gramaturze. Ponadto dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Wodery

Dostępne w naszej ofercie wodery, czyli połączenie spodni i butów to produkty niezwykle trwałe, wodoszczelne i wygodne. Podeszwy butów wykonane zostały z antypoślizgowymi protektorami, w związku z czym można stosować je w różnych miejscach i najtrudniejszych warunkach. To połączenie wysokiej jakości i atrakcyjnych cen.

Jesteśmy po to, by...

...zadbać o Wasze bezpieczeństwo w pracy. Wiemy, jak trudna i niebezpieczna może być praca w niektórych zawodach fizycznych. Spawacz, robotnik drogowy, pracownik hali produkcyjnej, tartaku czy budowy. Każdy z nich wykonuje zupełnie inny zawód. Jednak codziennie muszą oni mierzyć się z ciężką pracą fizyczną, a w dodatku obarczoną dużym ryzykiem. Bezpieczeństwo pracowników jest dla nas najważniejsze, dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć sklep z artykułami BHP. Zapewnią one pracownikom komfort pracy, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Jesteśmy również dla pracodawców – z nami nie muszą martwić się o prawidłowe wyposażenie swoich pracowników. Z naszą pomocą, pracodawca może zaopatrzyć całą swoją ekipę w artykuły BHP. Jesteśmy, by zaoferować Wam najlepszej jakości odzież roboczą, obuwie oraz innego rodzaju artykuły BHP. 

Bezpieczeństwo w pracy ponad wszystko!

Wspominaliśmy już, że najbardziej liczy się dla nas bezpieczeństwo. W naszym sklepie internetowym bhpfast.pl można znaleźć najlepszą odzież dla pracowników. Oferowane przez nas ubrania zapewnią ochronę przed różnego rodzaju czynnikami zewnętrznymi. Z kolei buty z naszej oferty idealnie sprawdzą się podczas pracy w trudnych warunkach. Obuwie z naszego sklepu ochroni również przed poważnymi urazami stóp. Bezpieczeństwo, higienę oraz komfort pracy zapewnią także rękawice robocze. Doskonałe one będą dla spawacza, ale i dla pracownika wykonującego inny, równie niebezpieczny zawód. Praca fizyczna wiąże się z ryzykiem uszkodzenia niektórych części ciała czy nawet zmysłów. Dlatego ważne jest, aby podczas pracy zabezpieczyć dłonie, oczy oraz twarz. W miejscach, gdzie panuje hałas, warto dodatkowo założyć specjalne nauszniki. Zadbanie o bezpieczeństwo swoje lub pracowników, a także zdrowy rozsądek pozwoli na uniknięcie wypadków oraz uszkodzeń. Jednak kiedy mimo odpowiedniego ubioru, coś się niestety wydarzy – zawsze warto mieć przy sobie apteczkę. Apteczka pozwoli na szybką reakcję oraz pomoc rannej osobie.

Zapraszamy do sklepu internetowego bhpfast.pl!

W naszym sklepie internetowym bhpfast.pl znajdziecie odzież dla pracowników, ale nie tylko. Oferujemy również odzież przeciwdeszczową oraz apteczki. Apteczki samochodowe, apteczki przenośne czy apteczki ścienne. Sprawdźcie naszą ofertę apteczek i wybierzcie tę, która najbardziej Wam odpowiada. Każda z apteczek posiada pełne wyposażenie. Oprócz tego, sprzedajemy hełmy, nakolanniki czy nawet biało-czerwoną taśmę ostrzegawczą. Ponadto, pośród naszego asortymentu można również znaleźć środki czystości, a także artykuły higieniczne. Między innymi pasty do mycia rąk, odtłuszczacze oraz pasty czyszcząco-polerujące. Na naszej stronie internetowej, w MENU znajdziecie również specjalną zakładkę "Dla spawacza". Postanowiliśmy wyróżnić ten zawód. Charakteryzuje się on dużym ryzykiem – poparzenia twarzy lub ciała, a nawet utratą czy uszkodzeniem wzroku. W tej zakładce znajdzie się to, co niezbędne w pracy dla spawacza. W zakładce "Nowości" można zapoznać się z najnowszymi artykułami BHP w naszym sklepie. Natomiast poniżej, klikając w "Promocje" ukażą się aktualnie przecenione produkty. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Was, aby zapoznać się z produktami z naszego sklepu. Życzymy udanych zakupów oraz bezpiecznej pracy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
Sklep internetowy Shoper.pl